jedem Ohře

Tak a je to tu. Súkolie organizačnej mašinéria sa rozbieha. Na úvod, priatelia, by som vás rád upozornil, že vodácke meno „Píča“ si rezervujem dopredu pre seba.

Odkiaľ kudykam: začnul by som v Kynšperku a skončil v Klášterci nad Ohří. Je to údajne najkrajšia časť Ohře, oboje začín ana „K“, podobne ako kunilingus. Ak  by sme potiahli do Kadane, tak už je to KKK a možme cestou lynčovať čierne držky… Ak niekto Ohře sjížděl a má s týmto úsekom skúsenosti, nech hodí osobný postreh. Kynšperk – Klášterec má aj tú výhodu, že pokiaľ by sme brali lode od Dronte, s ktorou sme boli naposledy na Hrone (?) či v kerej materi, neplatíme nič za dopravu. Majú tam v lágroch základne.
Cestovný itinerár:

 • – začiatok v lágri Dronte pod Kynšperkom
 • – 1. deň do lágru U Barona v Královském Poříčí, ak drsoni, tak až do lágru v Lokti. Cestou politické piesne v Sokolove.
 • – 2. deň návšteva Lokte, vyrabovanie zámockej klenotnice a cez Vary buď do táboriska Hubertus, ak drsoni, tak až do Vojkovic (tomu však neverím)
 • – 3. deň až do Klášterce. Toto je vraj najkrajší kúsok, po pravici vojenský priestor Doupov
 • – prehľad lágrov máte tu na tejto sajtne… pardon, na tejto


View jedem Ohře in a larger map

Obtiažnosť: ľavá zadná, tu máte mapičku obtiažnosti, ergo zelená a žltá. Obtiažnosť yezzů určujem operatívne ja (tzv. prieskum bojom). Očakávam niečo podobné, ako lanská Orlice, takže nič pre metrosexueľov zo Slovenska.

Kedy: 20.-22.5.2011. Ideál by bol presunúť sa do Operationsgebiet už vo štvrtok večer. V piatok síce určite nevyrazíme o 7 ráno, ale do obeda na nikoho čakať nebudem, klar…? V nedeľu vraciame lode a rozdám medaily (pripomeňte mi cestou, že mám v niektorom lágri kúpiť kulaté sušenky).

Posádky: predbežne bukujem 6 lodí, potvrdzujte mi účasť v komentároch, nech to operatívne upravím. Počítam s posádkami (uvádzam len veliteľov Kriegsmarine) – Oberstumbanfuhrer SS „Píča“ (to ako ja), Feldwebel „Magor“, Der Komplikator „Gapa“, bratislavský hendrix Lukáš, alkoextremista „el Hyno“, Das U-bot Meister brácha. Velitelia, ošéfujte si pucflekov (= háčkov).

A naleštite si všetci plechy…

29 komentárov k “jedem Ohře”

 1. vo štvrtok večer???? zo štvrtka na piatok ešte makám do 06.00. predpokladaný čas odchodu zo ZA 07.00… cesta min 4 – 5 hod… ak mi zdrhneš, tak ťa zabijem… predpokladaný počet magorov z mojej strany 3 max. 4, ale skôr 3… ešte upresním… ale o tom skurvenom štvrtku si do 03.05.2011 nepovedal ani slovo ty piča!!!!

 2. :))) a mne to tam nehodilo komentár lebo som použil jednu nadávku ts.ts.

  OK za mna súhlas. Počet osob JA + 1

  Sieg!!!

  Lukáš

 3. funguje :)))) juch.

  Zďob prosím keď budeš mať nejako zorganizovaný odchod z Prahy daj vedieť.

 4. ozaj.. Oberstumbanfuhrer SS “Píča” kedy ideš z Prahy, koľko žien si zohnal, čo pijeme, aké drogy berieme, ktoré mesto vypálime, koľko metrosexuálov utopíme???
  …bol by som rád keby si konečne dal niečo z organizačných píčovín… Z toho že to tu chlapcom berie aj nadávky sa kokot dozvedám :(

 5. Das Befehl von Oberkommando (t.j. niečo z organizačných píčovín):
  — 1. vzhľadom k tomu, že sa v stredu/štvrtok účastním konferencie, neviem, či na miesto zrazu dorazím vo štvrtok večer, či v piatok ráno (= neviem, či pojdem na vodu z konferencie, alebo z Prahy, budem to vedieť vo štvrtok). Ergo navrhujem zraz priamo v kempe Dronte v Kynšperku v piatok dopoludnia. V tomto kempe nafasujeme i lode a najneskor o 11.00 vyrážame. Link na kemp – http://www.dronte.cz/index.php?page_id=483

  — 2. Máme objednaných 6 lodí, kompletná cena je 5900:

  Placené položky
  ——————————————————————————–
  Kanoe dvoumístná Vydra 6ks 3d 160 Kč/ks/d 2880 Kč
  Pádlo 12ks 3d 30 Kč/ks/d 1080 Kč
  Barel 50l 12ks 3d 30 Kč/ks/d 1080 Kč
  Vesta plovací 12ks 3d 30 Kč/ks/d 1080 Kč

  Podrobný rozpis vybavení
  ——————————————————————————–
  Kanoe dvoumístná Vydra 6ks
  Pádlo 12ks
  Barel 50l 12ks
  Vesta plovací 12ks

  Ostatní položky
  ——————————————————————————–
  Doprava: Kynšperk nad Ohří ( tábořiště Dronte) – Vojkovice (kemp) 0 Kč

  Slevy
  ——————————————————————————–
  3% Množstevní sleva -183,60 Kč

  Cena před slevou: 6120,00 Kč
  Cena po slevách: 5936,40 Kč

  Majte nejaké prachy po ruke, neviem, či to zacvaknem na mieste sám.

  — 3. Uprednostňujem dopravu na miesto spojmi . Jednak možem chlastať, jednak odpadá starosť o káry. Každý bude mať k dispozícii jeden barel na veci, takže na 3 dni to stačí..

  —- 4. Stále namám jasno v počte ľudí!!! Samé ujchuchú, juchuchú, kokot, piča, ale konečný obraz nemám (René!!!). Podľa prepočtov:
  – posádka SS Píča (ja+alsu)
  – posádka Milosh (milosh + petra m.)
  – posádka Magor (magor + petra p.)
  – posádka Gapa (rené + ???)
  – posádka Blackmetal (vaškůje + elHyno)
  – posádka Hendrix (lukáš + irenka)
  ===========================
  – posádka Magor 2? (??? + ???)
  – posádka moj brat? (??? + ???)
  čož je 8 lodí! mám ešte dve doobjednať? alebo bude ešte viac ľudí?

  —5 Pre tých, čo na vode neboli – stan (not required), spacák, žracák, 1 oblečenie na vodu, jedno teplé do spacáku. Vezmite niekto kotlík na burštguláš, ja nemám!!!

 6. Juchuchu sa človek raduje kurva ked mu tento pridrbaný systém konečne na 15 pokus zverejní komentár.

  OK. bude tam niekdo už vo štvrtok večer? Dajte vediet.
  Inak vlak 6:10 z Prahy hl.n. a príchod 10:25 Kynšperk. Skor ide vlak 5:20 a príchod 9:27.
  Teraz neviem ale ten 6:10 je sympatickejší čas. Pridá sa niekdo?

 7. (1) Potvrzuju svojí účast, s tím, že bych dotáhl ještě někoho dalšího nepočítám (2) Ad cesta: Je mi v zásadě jedno jestli pojedu ve čtvrtek večer nebo v pátek ráno, každopádně mám auto a v něm místo minimálně pro tři pasažéry, takže kdo jede z Prahy a chtěl by se přidat ať dá vědět.

 8. No tak ja s Irenkou by sme sa určite radi pridali ;)) možme ešte?
  ešte sa dohodneme kedy. Tebe je to teda jedno…

 9. Hynku,
  tak ak by si nás zobral z Prahy, tak nám by to vyhovovalo v piatok ráno okolo šiestej, tak aby sme tam mohli byť pred desiatou.
  Vo štvrtok možme až večer a to tam príst o dvanástej je o hubu.
  Ak nemožeš tak pohoda, pojdeme vlakom o piatej a budeme tam o pol desiatej.
  daj vediet.
  Dík.

  Lukáš

 10. Doprava v patek rano predbezne dohodnuta skrze mnohem banalnejsi a praktictejsi komunikacni kanaly nez je diskuse na tomto blogu. Jeste teoretisch zbyva v aute jedno misto pro osobu stihle postavy se skromnym zavazadlem.

 11. jaaaaj no sere ma ze sa nepridam…. ale mam aj ja jeden dotaz…. hlaska DOPRAVA, DOPRAVA, DOPRAVA TY KOKOT ALE RYCHLO je moja :DDD a aj bude tak neopakujte :P ja idem v piatok do prahy pozriet jedneho dobreho znameho menom Andrej Brezak… tak si pri dobrom pive na vas spomenieme cafte

 12. Snad všechny zúčastněné posádky měly dobrý start do prvního suchého, avšak pracovního dne… Já, zalepené oči po ránu, zcela zmatená z pohybů, nezkoordinovaných přísným a důrazným námořnickým hlasem v pozadí, jsem předčasně vběhla na přechod pro chodce. Jenže město není řekou, přechod není jezem a znudění městští kovbojové postrádají ráznost a disciplínu našich kormidelníků. Chtěli sice za peníze poučovat. Prý alespoň pokud jsou nablízku oni, na červenou se chodit nevyplácí. Cena této formy kolektivní výchovy ku veřejné pomoci a ochraně obyvatel městské části Praha 1 – max 2000 Kč. První pokus – studentská sleva – 100 Kč. Druhý pokus – zpátky nahodit výraz háčka bez pádla a bez vindry – vše i s kontrolou platnosti navlhlého OP gratis.

 13. sikovna:) ja som mala tieto dni horucky, zvracala z choroby na zastavke plnej ludi (ledva som vybehla z busu), nejak som to prechodila, ale stalo to za to pod nazi velenim magora:)

 14. :) nazi velenie magora :)) hop hop

  no ja som bol mierne prechladnutý ale tak aspon som pracoval z domu.

  Inak všimli ste si, že od nedele nepršalo? :)

 15. to lukáš: nepršalo, ale v prahe. Pod Kruškami sa to mení každú chvíľu, takže aj tieto dni boli prehánky na Ohře.

 16. Česká archeologická skupina v Egyptě objeví dosud neznámou pyramidu. Pečlivě ji vyhrabou, očistí, zdokumentují, a pak přijde ten slavný den, kdy se ji pokusí otevřít a vstoupit dovnitř.
  Po nějakém úsilí odplombují dveře, otevřou, vstoupí a potkají mumii, která se tím jejich kutěním zřejmě probudila.
  – Kdo jste a co tu chcete?
  – My jsme česká archeologická expedice, právě jsme našli tuhle pyramidu
  – A odkud jste?
  – Z Evropy, z Česka.
  – Jo z Česka? A co Helenka, ještě zpívá?

Komentáre sú zakázané.