nice boys don`t play rokenrol (dorota n. v práglu)

V Práglu hrala toten rokenrol tá sexi holka od Whiskyho (čož je fráza, ktorá zaručene niekoho nasere…)

… a zahrala ho kurva dobre. Patti Smith to nie je, ale tam kde je Pattina drsná a priamočiara, je Dorota zase nežnejšia a spontánna (čož je tiež fráza, ktorá niekoho zaručene nasere), rytmiku má ale inak našlapanú, kajtry nabrúsené, klávesy na bedničkách od kokakoly.

Toten rokenrol sa bavil v priestoroch Futura pri Andělovi, tudíž v podmanivom kultúrnom prostredí s dobrým zvukom a lacným alkoholom. Šokujúca bola akorát návštevnosť, vzhľadom k skutočnosti, že z prítomných by nebolo možné poskladať ani solídnu swingers party a nie podpódiový kotol… Žeby Dorota nemala toten… komerčný potenciál…? .>)

3 komentáre k “nice boys don`t play rokenrol (dorota n. v práglu)”

  1. …tak tos měl být ve stejnou dobu v Mecce na Holešovicích:), tam byla fronta i před klubem, posléze Styx swingers party… a jiné sexy holky, panečku! Omlouvám se, že ti sem necitlivě a nemoudře vnáším komerční potenciál:)

  2. …nevynechali, bez mučení se přiznávám (mj. k bafometu, homosexualitě i k ecovskému „Templáři souvisejí vždy se vším“), iniciační tajemství a pikantní vlhké podrobnosti však neprozradím…hmmm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *